English (UK)

Novinky

24
bře
2016

V rámci Světového romského festivalu Khamoro 2015 se konal odborný seminář "Romská kultura v různých sociálních kontextech". K dispozici je nyní elektronický sborník v angličtině, který obsahuje příspěvky jednotlivých expertů. Sborník ke stažení v PDF

 

08
únor
2016

V Praze dne 6. 2. 2016 od 20:00 se ve Slovenském domě rozezněly tóny romské hudby v klasickém a jazzovém podání v rámci hudebního projektu Černobílý svět. Koncert organizovalo Slovo 21, z.s. a Studio Production Saga za podpory Grantu z Islandu, Lichtenštejnska a Norska v rámci dozvuků Světového romského festivalu Khamoro 2015.

14
lede
2016

Přijďte se podívat v sobotu 6. 2. 2016 do Slovenského domu na koncert klasické, jazzové a romské hudby. Vystoupí Pavlína Matiová, operní pěvec Miro Bartoš a Bohunka Bartošová-Sommerová. V průběhu se budou předávat certifikáty úspěšným absolventům projektu Barvalipe.

17
pros
2015

Přejeme vám krásné prožití vánočních svátků a mnoho spokojenosti a síly do nového roku! Šukar Karačoňa tumenge, but bacht, sastipen the zoripen andro Nevo berš! We wish you happy Christmas and all the best in the New Year!

29
2015

Realizace elektronického sborníku, který obsahuje příspěvky expertů z mezinárodního semináře "Romská kultura v různých sociálních kontextech", je ve finální fázi. Bude publikován v listopadu 2015. 

18
2015

Již brzy pro vás budeme mít videodokument, který bude zachycovat neopakovatelnou atmosféru celého letošního ročníku festivalu Khamoro 2015. Jakmile bude dokument hotový, budeme vás informovat zde na našich webových stránkách i prostřednictvím Facebooku. Budete si tak moci oživit některé momenty z nezapomenutelných koncertů tradiční romské hudby, kytarových workshopů, dětského dne nebo ze slavnostního závěrečného galakoncertu v klubu SaSaZu.

27
srpe
2015

Již v pátek 28. srpna začíná partnerský romský hudební festival Yagori v Oslu (Norsko). Yagori Gypsy Music Festival nabídne také tento rok zajímavý hudební program.

Vystoupí známé a osvědčené kapely jako například srbští KAL, kteří začínali hrát v roce 2006 a jsou natolik osobití, že jejich styl dostal od západních hudebních kritiků dokonce svůj vlastní název - Rock'n'Roma

Videoklip

khamoro 2016 videospot titulni

Hlavní partneři

Pořadatelé

poradatele

 

Co se děje na Facebooku

Kontakt

logo-slovo21-adresa

Facebook

 

 

Copyright © 2017 Slovo 21, o. s. Created by Rynet.cz.
S5 Logo